TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO GMINY RACIECHOWICE

W dniach 17 października i 23 października 2017 roku odbyły się Turnieje Tenisa Stołowego kolejno dla Szkoły Podstawowej i Gimnazujm w kategoriach dziewczęta i chłopcy. Obydwa turnieje rozgrywane były na zasadzie „każdy z każdnym”.

W zawodach dla szkoły podstawowej, w której łącznie udział brało 5 szkół z terenów gminy Raciechowice, Gruszów reprezentowali uczniowie klasy VI – Jan Żak oraz Szymon Flak. Chłopcy, przegrywając tylko jeden mecz z drużyną z Krzesławic, zdobyli II miejsce.

W turnieju dla gimnazjum udział wzięły 3 szkoły: Raciechowice, Krzesławice i Gruszów. Reprezentowali nas uczniowie klasy VII – Kacper Delkowski i Michał Święch oraz uczennice klasy VII – Martyna Antkiewicz i Oliwia Magdziarz. Dziewczęta zajęły miejsce I i tym samym będą reprezentować gminę Raciechowice na zawodach powiatowych w Myślenicach.

Zwyciężczyniom gratulujemy i życzymy dalszych wygranych. 😉

tekst J.Tymczyszyn