CZYT@M, BO LUBIĘ – październik – Konkurs plastyczny – rozstrzygnięcie!

27 października świętowaliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych. Na dużej przerwie za odpowiedź na pytanie „Jakie jest dzisiaj święto?” można było zostać poczęstowanym cukierkiem a na lekcji czwartej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na plakat promujący w akcję CZYT@M, BO LUBIĘ!

Zwyciężczynią konkursu i właścicielką bonu podarunkowego do EMPIKU na kwotę 50 zł  została Oliwia Magdziarz (kl. VII). Serdecznie gratulujemy!

II miejsce zajęła Teresa Mazur (kl.VII) a trzecie Dominika Łaciak z kl. V.
Wyróżnieni zostali również: Filip Majka (kl.VI), Nikola Lenart (kl. V),  Oliwia Piechnik (kl.IV), Oliwia Kurek (kl.VII), Julia Góral (kl.III) oraz Klaudia Nowogórska (kl. IIIG).

CZYT@M, BO LUBIĘ – rozdanie nagród
zdjecie 3
CZYT@M, BO LUBIĘ – Oliwia Magdziarz, I miejsce
zdjecie 4(2)
CZYT@M, BO LUBIĘ – nagrodzeni i wyróżnieni, szkoła

A oto nagrodzone i wyróżnione prace:

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach akcji „Czyt@m, bo lubię”. Serdeczne podziękowania dla p. Joanny Baniak za wsparcie i pomoc w organizacji konkursu 🙂

Szczegóły kolejnego, tym razem literackiego, już na początku listopada!

tekst i zdjęcia B.Pach