GMINNE ZAWODY PIŁKI NOŻNEJ oraz POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO – Podwójny sukces naszych uczennic!

26 października nasi uczniowie brali udział w zawodach gminnych z piłki nożnej szkół podstawowych oraz w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego kat. gimnazjum w Myślenicach. Drużyna piłkarek w składzie: Malarz Kinga, Cholewa Julia, Satoła Natalia, Lenart Nikola, Brewczyńska Zuzanna, Majka Weronika, Ziółkowska Aleksandra zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do zawodów powiatowych.


Natomiast reprezentacja naszej szkoły a jednocześnie gminy: Martyna Antkiewicz i Oliwia Magdziarz rozegrała zawody indywidualne i drużynowe w tenisa stołowego na poziomie powiatu. Dziewczyny mimo, że były najmłodszymi uczestniczkami turnieju zakończyły zawody na II miejscu (Martyna Antkiewicz-indywidualnie) oraz IV miejscu – zespołowo. Gratulujemy obu drużynom i życzymy powodzenia w piłce nożnej.
Dorota Twaróg