ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA DARÓW DLA DOMU DZIECKA!

Od wielu lat, przed Świętami Bożego Narodzenia, w naszej szkole organizowane są akcje charytatywne na rzecz Domu Dziecka „Moja Rodzina” w Pawlikowicach. Mieszkający tam chłopcy liczą na naszą pomoc, dlatego Szkolne Koło Wolontariatu „Gruszki pomagają” organizuje świąteczną zbiórkę darów. W tym roku szczególnie potrzebne są produkty chemiczne oraz bielizna: maszynki jednorazowe do golenia, żele, szampony, kapsułki, proszki, płyny do prania, płyny do mycia podłóg, mleczka do czyszczenia, bielizna ( slipy, bokserki) rozmiar M,L,XL skarpety od 40 do 46.
Przyłącz się do akcji! Każdy z nas może sprawić trochę radości tym, dla których święta nie zawsze są szczęśliwe!
Zbiórka będzie trwać od 29 listopada do 15 grudnia 2017r.
Dary można przekazywać szkolnym wolontariuszom lub wychowawcom klas.

Z góry serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc!

Wolontariusze i opiekunowie
Szkolnego Koła Wolontariatu „Gruszki pomagają”.

wolontariat3-min

tekst T. Patela, fot. Lidia Ścibor