WZOROWA ŁAZIENKA – finał akcji!

Głosowanie w konkursie WZOROWA ŁAZIENKA dobiegło końca… i choć nie udało nam się tym razem wygrać nagrody głównej, możemy poszczycić sie całkiem niezłym wynikiem: na 866 zgłoszonych szkół my uplasowaliśmy się na 115 miejscu!

Zrzut ekranu 2017-12-10 19.19.16

Może nie jest to bardzo spektakularny sukces ale z pewnością świadczy o dużym zaangażowaniu całej społeczności lokalnej. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy z niesłabnącą energią oddawali na nas swoje głosy poprzez email w dosyć (przyznajmy to 😉 ) uciążliwym procesie głosowania oraz rejestrowali paragony w równie uciążliwym procesie!

Dziękujemy, teraz wiemy, że możemy na Was liczyć i następnym razem, mając już więcej doświadczenia w tego typu akcjach, postaramy się jeszcze skuteczniej zbierać głosy i promować nasz wspólny cel aby  nie tylko osiągnąć dobry wynik ale również… zwyciężyć!!!

tekst B.Pach fot. wzorowalazienka.pl