KONKURS SZOPEK JUŻ ZA NAMI!

 21 grudnia 2017r., po świątecznym przedstawieniu, odbyło się rozdanie nagród i dyplomów w szkolnym etapie Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych Tradycyjnych i Krakowskich. Do tego etapu zgłoszono 5 prac.

I miejsce w kategorii „Rodzina” zdobyła szopka Maksia i Nikosia Nassim. 

KONKURS SZOPEK Maksymilian i Nikodem Nassim

I miejsce w kategorii „Dzieci młodsze” uzyskała praca Julki Góral.

DSC08498-min
Julia Góral

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Pozostali uczestnicy – Marysia Natanek, Ola Weszka i Nikola Majka, otrzymali dyplomy i upominki za udział w konkursie.

DSC08495-min
Marysia Natanek
DSC08496-min
Nikola Majka
DSC08503-min
Aleksandra Weszka

 

Wszystkie prace zostały przewiezione do Raciechowic, gdzie były oceniane przez Gminną Komisję Konkursową, a wybrane szopki trafiły do finału w Sieprawiu. Nie znamy jeszcze wyników, ale wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

Dziękujemy tym, którzy podtrzymali piękną tradycję przygotowania szopki bożonarodzeniowej. Wymagało to wiele pracy, często całej rodziny, ale z pewnością dało satysfakcję i było okazją do wartościowego spędzenia czasu z bliskimi.

tekst i fot. T. Patela