TROCHĘ WSPOMNIEŃ SPRZED ŚWIĄT :) – Kartki dla hospicjum

4 grudnia 2017r. kilku wolontariuszy wybrało się do Świetlicy Wiejskiej w Żerosławicach, aby wraz z uczęszczającymi tam dziećmi, przygotować kartki świąteczne. Na początku pani Halina Zając pokazała zebranym kilka technik wykonania takich kartek. Wszyscy z zapałem zabrali się do wycinania, przyklejania i ozdabiania, realizując własne pomysły. Najbardziej udane prace zostały przekazane do Wiśniowej na kiermasz bożonarodzeniowy, z którego dochód przeznaczony jest na działalność Stowarzyszenia Hospicyjnego „Bądźmy Razem”.


Kilka godzin w świetlicy minąło bardzo szybko i w radosnej atmosferze, bo oprócz aktywności plastycznej, był czas na wspólną zabawę.
Dziękujemy pani Halinie za zaproszenie do Żerosławic i pomoc w przygotowaniu kartek.

tekst T. Patela, fot. M. Jasek – Wiatrek