GRA TERENOWA „Rodzinne Spacerowanie” ze Szkolnym Kołem Turystyczno-Krajoznawczym (… i klasą VI) na Pikniku

 

Dla piętnastki uczestników pierwszej Gry Terenowej po Gruszowie Piknik okazał się znakomitą okazją aby trochę z przymrużeniem oka i w wesołej atmosferze zapoznać się z historią, przyrodą i położeniem naszej miejscowości, rozwiązać parę zagadek przyrodniczych oraz zmierzyć się z konkurencjami sprawnościowymi.

Screenshot 2018-05-22 14.14.50

Grę przygotowało Szkolne Koło Turystyczno-Krajoznawcze wraz z klasą VI, która całą zabawę z dużym zaangażowaniem i dozą humoru poprowadziła. Zanim na punktach kontrolnych pojawili sie pierwsi uczestnicy, sędziowe  z klasy VI zdążyli już sprawdzić trudność poszczególnych zadań sprawnościowych na własnej skórze! Było mnóstwo śmiechu i pozytywnego zamieszania a na mecie na uczestników czekały słodkości i drobne upominki.

W losowaniu nagrody – zestawu rodzinnego ze sportowym hula-hopem w roli głównej – wzięły udział trzy drużyny, a tą szczęśliwą okazali się „Polacy-Cebulacy”. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy ponownie!