FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ – RABKA 2018

13 czerwca b.r. reprezentowaliśmy szkołę na VI Festiwalu Piosenki Angielskiej w Rabce. Do festiwalu przygotowali się uczniowie klasy IV, V oraz uczennice III klasy gimnazjum. Po wstępnych przesłuchaniach do ścisłego finału zakwalifikowały się: Kinga Leśniak i Amelia Magdziarz z gimnazjum.
Naszym artystom kibicowali wszyscy uczniowie klasy V, dla których była to również wycieczka klasowa. Piękny amfiteatr w Rabce zapewniał również atrakcje kibicom. Dzieci świetnie bawiły się w kreatywnej strefie Lego, uczestniczyły w programowaniu robotów i eksperymentach naukowych oraz doświadczeniach z Laboratorium Pana Korka. Organizatorzy dla wszystkich zapewnili bezpłatną watę cukrową oraz gorące kiełbaski z grilla.
Po festiwalu wszyscy świetnie bawiliśmy się w Rabkolandzie.

 

Anna Kosz