KOMPETENCJE CYFROWE OBYWATELA XXI WIEKU

Drodzy Państwo.
Nasza szkoła bierze udział w projekcie KOMPETENCJE CYFROWE OBYWATELA XXI WIEKU. Jest on dla nas bardzo istotny, ponieważ mamy szansę pozyskać dla szkoły 10 laptopów. Aby projekt ruszył musimy mieć 133 osoby chętne. Państwo również możecie wiele zyskać. Prosimy o zapoznanie się z tematyką zajęć warsztatowych. Zajęcia będą odbywać się na terenie naszej szkoły. Bardzo prosimy wszystkich chętnych w wieku 25+ o wypełnienie dokumentów rekrutacyjnych.
Kurs komputerowy jest skierowany do osób, które pragną pogłębić swoją wiedzę z zakresu Internetu. Ma na celu naukę podstawowych zasad korzystania z komputera oraz sieci Internet. Podczas kursu jego uczestnicy dowiedzą się m.in. jak wysłać e-mail i wyszukiwać informacje w sieci, jak zrobić zakupy przez Internet i korzystać z portali społecznościowych, a w końcu jak chronić komputer i swoje dane przed zagrożeniami z sieci.
W szkole w Gruszowie będą realizowane zajęcia z następujących modułów:
1. „Tworzę własną stronę internetową (blog)”
2. „Rodzic w Internecie”
3. „Internet dla Seniora ( działam w sieciach społecznościowych)”
4. „Rolnik w sieci”
W karcie zgłoszeń prosimy o zaznaczenie jednego z wyżej wymienionych tematów.
Kursy będą prowadzone są w grupach 12 osobowych. Są to tylko 4 spotkania po 4 godziny lekcyjne.
Bardzo prosimy wszystkich chętnych o zaangażowanie oraz wypełnienie dokumentów rekrutacyjnych i złożenie ich w sekretariacie szkoły.
Potrzebne dokumenty rekrutacyjne, są do pobrania i samodzielnego wydruku poniżej.

Regulamin rekrutacji

Załącznik nr 1 do Regulaminu rekrutacji – formularz-1

Załącznik nr 2 do Regulaminu rekrutacji – oświadczenie o miejscu zamieszkania-1

Załącznik nr 3 do Regulaminu rekrutacji – deklaracja uczestnictwa w projekcie-1

Załącznik nr 4 do Regulaminu rekrutacji – Oświadczenie o stopniu niepełnosprawności – JEŚLI DOTYCZY-1

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie projektu;

http://www.obywatel21wieku.pl/