CZYTAJ WIĘCEJ…

ZAPRASZAMY DO ŚWIĘTOWANA Z NAMI

SETNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI!

W dniu 9 listopada będziemy w naszej szkole świętować Setną Rocznicę Odzyskania Niepodlegości. Zapraszamy wszystkich  rodziców, dziadków i członków społeczności lokalnej do uczestniczenia w nich razem z nami.

PROGRAM UROCZYSTYCH OBCHODÓW:

GODZINA 11:11 – NARODOWE ŚPIEWANIE HYMNU

Odpowiadając na apel Ministerstwa Edukacji Narodowej nasza szkoła przyłącza sie do akcji narodowego śpiewania hymnu. Od tego podniosłego wydarzenia rozpoczniemy uroczystą Akademię z okazji Święta 11 Listopada.

https://www.gov.pl/web/edukacja/swietujmy-razem-100-lecie-odzyskania-niepodleglosci-akcja-rekord-dla-niepodleglej2

CZĘŚĆ ARTYSTYCZNA

PRELEKCJA HISTORYCZNA POŁĄCZONA Z WYSTAWĄ

SZKOLNY KONKUS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

konkurs 2018

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!