BYLIŚMY… W TELEWIZJI!

W dniu 18 grudnia uczniowie klas VII, VIII oraz część uczniów klasy VI miała okazję zwiedzić stację TVN KRAKÓW, zobaczyć jak wygląda praca osób tworzących przekaz telewizyjny, pokręcić się po scenografiach seriali „Szpital” i „Szkoła”, zrobić sobie zdjęcie z aktorami oraz nakręcić własny film!!!

Po emocjach związanych z wizytą w TVN przyszedł czas na dreszczyk emocji w pokoju zagadek. ESCAPE CHALLENGE udało się to co często nie udaje się w szkole… wszyscy uczniowie z ogromnym entuzjazmem używali szarych komórek do rozwiązywania zagadek… i wszystkim zespołom udało się z pokoi wydostać i cała akcja zakończyła się naszym niekwestionowanym zwycięstwem 🙂

W międzyczasie odwiedziliśmy też krakowski rynek i obejrzeli kiermasz bożonarodzeniowy…

Wrażeń z całego dnia starczyłoby chyba na cały tydzień 🙂

 

tekst B.Pach, fot. B.Pach