Akcja „SZKOŁA DO HYMNU” – Gruszów odpowiada na apel MEN

W NASZEJ SZKOLE WSPÓLNYM ŚPIEWANIEM HYMNU NARODOWEGO O GODZINIE 11:11 ROZPOCZNIE SIĘ UROCZYSTA AKADEMIA Z UDZIAŁEM ZAPROSZONYCH GOŚCI. W RAMACH OBCHODÓW ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI ODBĘDZIE SIĘ RÓWNIEŻ 9 JUŻ EDYCJA SZKOLNEGO KONKURSU PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ I ŻOŁNIERSKIEJ. W KONKURSIE TRADYCYJNIE WEZMĄ UDZIAŁ WSZYSTKIE ZESPOŁY KLASOWE. POZA WSZELKĄ KONKURENCJĄ ZAPREZENTUJĄ SIĘ RÓWNIEŻ WYCHOWANKOWIE PRZEDSZKOLA Z UTWOREM „BIAŁE RÓŻE” W INTERPRETACJI MAŁEJ ARMII JANOSIKA.

„Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży zapraszają szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, a także szkoły polonijne do włączenia się w akcję „Szkoła do hymnu” i odśpiewania 4-zwrotkowego hymnu narodowego w piątek, 8 listopada o symbolicznej godz. 11:11. Przedsięwzięcie to kontynuacja ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”, w której uczestniczyli uczniowie oraz nauczyciele z blisko 24 tys. placówek w kraju i za granicą.”