KARTKI ŚWIĄTECZNE DLA HOSPICJUM W WIŚNIOWEJ

11 grudnia 2019r. po południu, zgodnie z naszą szkolną tradycją, w świetlicy szkolnej spotkali się wolontariusze i nauczyciele, aby przygotować kartki bożonarodzeniowe. Wszyscy z wielkim zapałem tworzyli coraz to nowe kartki na podstawie własnych pomysłów i wzorów podpatrzonych w Internecie. Przy nieocenionym wsparciu biblioteki szkolnej powstało wiele prac, a kreatywność niektórych uczniów była zaskakująca i inspirująca … do dalszej pracy;).  Mniej wytrwali, młodsi wolontariusze, każdą wolną chwilę wykorzystali na zabawę i grę w tenisa stołowego.

27 wybranych kartek przekazano do Hospicjum w Wiśniowej na kiermasz bożonarodzeniowy, pozostałe prawdopodobnie trafią do świątecznych paczek dla polskich kombatantów w Polsce i na Kresach.

Tekst: T. Patela, fot.: B. Pach, T. Patela