WALKA O ŻYCIE MARYSI TRWA…

Dzięki ogromnej mobilizacji całego środowiska lokalnego – w tym uczniów, rodziców, nauczycieli naszej szkoły a także strażaków i wszystkich ludzi dobrej woli –  Marysia,  CIERPIĄCA NA SMA TYPU 1 (RDZENIOWY ZANIK MIĘŚNI), ma już ok. 2 mln zł na ratujący jej życie lek.
To ogromna kwota… Jednak aby uratować życie Marysi potrzebne jest jeszcze 6 mln zł….
Wszyscy mamy świadomość, że możliwości środowiska lokalnego powoli się wyczerpują dlatego prosimy – udostępniajcie informację o Marysi aby zaangażować jak największą ilość ludzi. Liczy się NAPRAWDĘ każda złotówka…. Gdyby 6 mln Polaków przekazało tę symboliczną złotówkę Marysia mogłaby żyć!

CO MOŻESZ ZROBIĆ?

1. JEŚLI JESZCZE TEGO NIE ZROBIŁEŚ, WPŁAĆ CHOĆ ZŁOTÓWKĘ… I ZACHĘĆ DO TEGO ZNAJOMYCH!

WPŁAĆ TU

2. PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU…. I ZACHĘĆ DO TEGO ZNAJOMYCH!

3. POMÓŻ NAGŁOŚNIĆ ZBIÓRKĘ UDOSTĘPNIAJĄC TEN LINK:

family-2112266_640
KLIKNIJ I UDOSTĘPNIJ  STRONĘ ODNOŚNIKA
 4. ZAGLĄDAJ na INSTAGRAM i jeśli tylko możesz UDOSTĘPNIAJ!
5. BIERZ udział w LICYTACJACH, z których dochód zasili zbiórkę i jeśli tylko możesz UDOSTĘPNIAJ!
6. WEŹ UDZIAŁ w KIERMASZU OSP CZASŁAW w dniach 24-26 stycznia.
7. ZNAJDŹ W DOMU COŚ, co mógłbyś przekazać na rzecz Marysi i sam wystaw na licytację lub przekaż na kiermasz OSP w CZASŁAWIU!
8. WEŹ UDZIAŁ w Walentynkowym Rajdzie  w Dobczycach – WIĘCEJ TU
9. ŚLEDŹ losy Marysi na FACEBOOKU  ,dowiaduj się o nowych wydarzeniach i jeśli tylko możesz UDOSTĘPNIAJ, UDOSTĘPNIAJ, UDOSTĘPNIAJ!
10. …. A JEŚLI MASZ INNY POMYSŁ JAK POMÓC MARYSI NAPISZ DO NAS!

Szkolne Koło Wolontariatu