INFORMACJA DYREKTORA ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W GRUSZOWIE

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, decyzją Rządowego Zespołu kryzysowego wszystkie placówki oświatowe, w tym szkoły i przedszkola zostaną zamknięte na dwa tygodnie od dnia 16 marca do 25 marca 20210r.

W czwartek i piątek, tj. 12 i 13 marca, nasza szkoła i  przedszkole organizuje zajęcia opiekuńcze, ale tylko dla tych dzieci, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki w domu. W tych dniach dwóch dniach przywóz o normalnej porze, natomiast odwóz będzie tylko jeden o 13:30.

Od poniedziałku 16 marca szkoła i przedszkole są już całkowicie zamknięte i nie będą organizowane żadne zajęcia.

Apelujemy do wszystkich, którzy przez 14 dni nie będą chodzili do szkoły, aby bezwzględnie pozostali w domach. To nie jest czas ferii, to nie jest czas wolny, to jest czas kwarantanny społeczeństwa.  Podstawowa zasada przy takiej zbiorowej kwarantannie jest taka, żeby nie przebywać w dużych skupiskach ludzi. Należy zachować zdrowy rozsądek, unikać paniki.