Konsultacje szkolne dla uczniów klasy VIII od 25.05.2020r.

Drodzy Rodzice uczniów klasy VIII Szkoły Podstawowej w Gruszowie

Od 25 maja br. uczniowie klasy VIII Szkoły Podstawowej mają możliwość korzystania z konsultacji na terenie szkoły ze wszystkich przedmiotów, a w szczególności z tych, z których będą zdawali egzamin.

W związku z tym proszę o przekazanie informacji zwrotnej na adres mailowy szkoły: gimgr@poczta.onet.pl do godz. 16.00 do 19 maja 2020 roku. ilu uczniów wyraża chęć udziału w takich konsultacjach. Konsultacje będą dobrowolnedla ucznia.

Taka informacja od Państwa jest dla nas niezbędna celem ustalenia organizacji pracy szkoły w czasie, w którym musimy zachować wszelkie wymogi  stosowania podwyższonego reżimu sanitarnego związanego ze stanem epidemicznym w kraju.

Dyrektor szkoły

Agata Zając