Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie

Nadeszła chwila, której tak bardzo oczekiwaliście, koniec roku szkolnego, wreszcie wymarzone wakacje. Były w tym roku chwile radości i smutki, zwycięstwa i porażki. Dziękuję Wam za trud, wysiłek oraz zaangażowanie w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności, szczególnie podczas zdalnego nauczania.

Gratuluję wyników w nauce i jestem z Was dumna, że wszyscy otrzymaliście promocję do następnej klasy.

Dziękuję nauczycielom, którzy Was motywowali do działania, zachęcali do wytężonej pracy, abyście byli coraz lepiej przygotowani do wyzwań, jakie niesie współczesny Świat.

Drodzy nauczyciele, wychowawcy oraz pracownicy szkoły, składam serdeczne podziękowania za trud i wysiłek codziennej pracy, szczególnie przez ostatnie 3 miesiące w tym tak trudnym dla nas okresie. Dziękuję za osiągnięcia Waszych uczniów za dbanie zarówno o edukację Waszych wychowanków jak i o ich bezpieczeństwo. Dziękuję za podejmowanie inicjatyw na rzecz szkoły jak również za budowanie pozytywnego wizerunku szkoły.

Pragnę wyrazić słowa uznania rodzicom, którzy wspierali nas w tej trudnej pracy dydaktyczno- wychowawczej. Dziękuje za trud i wysiłek podczas nauki zdalnej. Bez Waszego zrozumienia, zaangażowania i wsparcia nie bylibyśmy w stanie prowadzić lekcji w systemie zdalnym. Wiem, ze wymagało to ogromnego poświęcenia i za to Państwu bardzo dziękuję. Dziękujemy za Waszą pracę społeczną i zaangażowanie w życie szkoły, za pomoc i wsparcie w organizacji wszelkich akademii i uroczystości szkolnych. Dziękujemy za dobre słowo, za to że doceniacie pracę z Waszymi dziećmi.

Gronu Pedagogicznemu i wszystkim uczniom życzę zasłużonych, wyczekiwanych oraz słonecznych wakacji. Wypoczywajcie, gromadźcie siły na następny rok szkolny. Wszak wszyscy pragniemy spotkać się we wrześniu, ale już w salach lekcyjnych. Życzę Wam udanego wypoczynku, samych słonecznych i radosnych chwil spędzonych podczas wakacji.

Z wyrazami szacunku Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Gruszowie.