INFORMACJA KATECHETY

Drodzy Rodzice!

W związku z nowym rokiem szkolnym i katechetycznym pragnę poinformować, że jak co roku zakupię uczniom klas, które uczę ćwiczenia i podręczniki. Jeśli ktoś ma używany podręcznik do bieżącej klasy to jak najbardziej może z niego korzystać. Klasy, które będę uczyć to: kl. I,II,IV,V,VI,VII oraz zerówka. Koszt ćwiczeń jak i podręcznika w szkole, oddzielnie to koszt ok.20 zł. Natomiast w przedszkolu ćwiczenia do religii będą kosztowały ok.11 zł.
Proszę by wszyscy uczniowie mieli poza ćwiczeniami również podręczniki. Ćwiczenia kupię wszystkim uczniom natomiast  do dnia 04.09.2020r., proszę zgłaszać do mnie  akces na zakup podręczników do religii. Co się tyczy płatności za ćwiczenia/podręczniki to dam informację na stronie szkoły jak je będę miała i wtedy będę  prosiła po ich odbiór. Płatność przy odbiorze.

mgr Ewa Drozd