UWAGA! Konkurs dla tych z Was, którzy czytają książki! Pokażcie wszystkim, że istniejecie!!!

Miejska Biblioteka Publiczna w Myślenicach zachęca do wyboru najlepszej książki roku 2020. Aby wziąć udział należy….

  1. Przeczytać regulamin na: https://biblioteka.myslenice.pl/2020/12/04/najlepsze-2020/
  2. Napisać recenzję, przesłać na adres podany w regulaminie i…. czekać na rozstrzygnięcie!

UWAGA: Czas na nadsyłanie recenzji upływa 17.01.2021!!!!

Jeśli napiszecie już taką recenzję możecie upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu i przesłać ją również na adres naszej biblioteki szkolnej (bibliotekagruszow@wp.pl). Jak zwykle obiecujemy nagrodzić czekoladą i opublikować na stronie szkoly każdą przesłaną recenzję spełniającą warunki formy wypowiedzi jaką jest recenzja. Krótki przewodnik jak pisać recenzję znajdziecie TU. Jeśli nadesłanych recenzji będzie więcej rozstrzygniemy konkurs na poziomie naszej szkoły najlepszą recenzję nagradzając książką wybraną przez zwycięzcę 🙂

Powodzenia!

B.Pach, M.Jasek-Wiatrek