WIOSENNY KONKURS RECYTATORSKI „Co w trawie piszczy?”

W dniu 19 marca odbył się w naszej szkole wiosenny konkurs recytatorski „Co w trawie piszczy?” W takiej formie uroczyście powitaliśmy wiosnę oraz wzięli udział w obchodach Światowego Dnia Poezji przypadającego corocznie 21 marca – w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny. Niestety tuż zanim nasi uczniowie wyszli na scenę za oknami można było zobaczyć płatki śniegu… Zimowa aura nie popsuła nam nastrojów, wszystkie dzieci biorące udział w konkursie świetnie wyrecytowały wybrane przez siebie wierszyki o przyrodzie, sprawiając tym samym z jednej strony nie lada radość nam wszystkim ale z drugiej też ogromne kłopoty komisji konkursowej. Jednak zwycięzca może być tylko jeden w każdej kategorii wiekowej i po długich naradach jury zdecydowało się przyznać pierwsze miejsca Aleksanrze Tulaja z kl. I, Wiktorowi Kuśnierzowi z kl. II oraz Filipowi Plewie z kl. III. Na koniec były oczywiście dyplomy, nagrody dla wszystkich oraz gratulacje pani dyrektor! Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!