ZWROT KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI

Uczniowie zwracają książki wypożyczone z biblioteki klasami (bibliotekarz przychodzi po klasę), według harmonogramu ustalonego przez bibliotekarza. Po dokonaniu zwrotu książek będzie możliwość wypożyczenia książek/lektur na wakacje.

15.06 (WTOREK) : klasy IV – VIII

Klasa 4 – lekcja 2

Klasa 5 – lekcja 1

Klasa 6 – lekcja 4

Klasa 7 – lekcja 7

Klasa 8 – lekcja 6

16.06 (ŚRODA): KLASY  I-III

Klasa 1 – lekcja 2

Klasa 3 – lekcja 4

Klasa 2 – lekcja 6

ZWROT PODRĘCZNIKÓW

Uczniowie zwracają cały komplet podręczników. Uczniowie klas 1-3 zwracają podręczniki wychowawcy. Uczniowie klas IV- VIII proszeni są o przyniesienie do szkoły i pozostawienie w swojej szafce całego kompletu podręczników do dn.  18.06 (piątek). Zwrot podręczników odbędzie się klasami w dn. 22.06 (wtorek) według harmonogramu ustalonego przez bibliotekarza.