SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW: WERONIKI, WIKTORII I KAMILA – SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Uczennica klasy ósmej Weronika Majka otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Historia znana i nieznana” w kategorii szkół średnich. Konkurs odbył się w ramach projektu „Historia po godzinach”,  którego organizatorem jest Fundacja Centrum im. Władysława Grabskiego.

Zadanie konkursowe polegało na napisaniu pracy na temat: „Czym jest dla mnie patriotyzm? Postać, która wpłynęła na moje życie”.    

Uczennica klasy siódmej Wiktoria Fąfrowicz wzięła udział w rejonowym etapie Konkursu Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych organizowanym przez Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Uczeń klasy piątej Kamil Lizak uczestniczył w rejonowym etapie Konkursu Tematycznego „Polscy żołnierze w obronie wolnego świata 1939-1940”  dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego przeprowadzonym przez Oddział Instytutu Pamięci Narodowej na zlecenie Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć!!!

M.Jasek-Wiatrek