ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/20201 i POŻEGNANIE ODCHODZĄCYCH NAUCZYCIELI

Dnia 25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

O godzinie 8.00 odprawiona została msza św., po której  dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie spotkali się na sali gimnastycznej, gdzie z rąk dyrektora szkoły, pani mgr Agaty Zając, uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe za osiągnięte wyniki.

Drugą część zakończenia roku szkolnego stanowiło pożegnanie nauczycieli, którzy odchodzą z naszej szkoły. Są to pani katechetka Ewa Drozd oraz ks. Zbigniew Ochała. Z tej okazji Samorząd Szkolny wraz z opiekunami przygotował część artystyczną, podczas której uczniowie, dyrekcja i nauczyciele podziękowali odchodzącym pedagogom za pełną sumienności i  zaangażowania pracę dydaktyczną i wychowawczą. Na tę okoliczność, w uroczystości uczestniczył również wójt naszej gminy, pan Wacław Żarski, który pogratulował i podziękował odchodzącym nauczycielom za trud włożony w wieloletnią, pełną odpowiedzialności pracę na rzecz Zespołu Szkół w Gruszowie.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal po odbiór świadectw.

Przed nami długo wyczekiwane i zasłużone wakacje. Życzymy wszystkim pracownikom i uczniom naszej szkoły bezpiecznego wypoczynku oraz zregenerowania sił, które będą potrzebne w kolejnym roku szkolnym. Do zobaczenia 1. września!

tekst A.Mentel