ŚMIECIOBRANIE

8 października 2021 r ( piątek) lekcje wychowania fizycznego w naszej szkole były nieco inne niż zawsze, odbywały się pod hasłem „ Śmieciobranie”.

W ramach zajęć uczniowie klas IV- VIII wraz z nauczycielami udali się w najbliższe środowisko, aby tam nie tylko pokonywać naturalne przeszkody, ale również zebrać śmieci na terenie położonym w pobliżu szkoły.

Dzięki uprzejmości pracownikowi Urzędu Gminy, który zadeklarował pomoc w formie udostępnienia worków, rękawic i zabezpieczenia odpadów udało się zrealizować zaplanowaną akcję. Udział w akcji był nie tylko szczytnym celem, ale również przyjemną forma spędzania czasu na świeżym powietrzu. Po skończonych zajęciach wszyscy wracali zadowoleni i szczęśliwi, że mogli nie tylko doskonalić swoje siły fizyczne, ale także przyczynić się do ochrony środowiska .

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w akcji.

tekst i fot. D.Twaróg