Konkurs „KEN – nasz patron” rozstrzygnięty

W październiku 2021r. został przeprowadzony w naszej szkole konkurs na gazetkę klasową pod hasłem ” Komisja Edukacji Narodowej – nasz Patron”. Zadanie polegało na wykonaniu gazetki klasowej tematycznie związanej z Patronem szkoły.

Uczniowie wykazali się znajomością historii Komisji Edukacji Narodowej, pomysłowością, oryginalnością i twórczą pracą.

W środę 10 listopada nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu.  Komisja oceniająca w składzie:  p. Joanna Baniak, p. Barbara Pach, p. Teresa Patela, p. Małgorzata Jasek-Wiatrek, wydelegowani przedstawiciele  Samorządu Uczniowskiego wyłoniła następujących zwycięzców.

w kategorii
klas I – III : klasa III

IMG_2406-min (1)
klas IV – VIII: klasa V

image000000

Dziękujemy wszystkim zespołom za udział w konkursie.

Zwycięzcom gratulujemy sukcesu!!

tekst M.Jasek-Wiatrek, fot. D.Twaróg