Sprzątanie świata 2021

Zakończyliśmy akcję ”Sprzątanie świata 2021”, której głównym celem było rozbudzenie świadomości ekologicznej uczniów i odpowiedzialności za środowisko naturalne. Akcja miała również na celu zebranie wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych, które po naprawieniu mają trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom. Uczniowie z samorządu szkolnego zebrali i zważyli wszystkie przyniesione telefony.  Akcję możemy uznać za udaną, ponieważ zebraliśmy 5,033kg. Teraz musimy cierpliwie poczekać na ogłoszenie wyników. Wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w tę akcję serdecznie DZIĘKUJEMY!. Podziękowania należą się również RODZICOM, bez których nie mielibyśmy  tak dobrych wyników.

tekst i fot. D.Twaróg