Szkolny Dzień Głośnego Czytania oraz rozstrzygnięcie konkursu

W środę 17 października w ramach akcji Dnia Głośnego Czytania zaprosiliśmy najmłodszych uczniów naszej szkoły do wysłuchania kolejnej ballady Wiery Badalskiej. Tym razem była to „Ballada o królu Piecuchu” dzięki której dowiedzieliśmy się co robić kiedy trochę nam chłodno! Po przeczytaniu ballady odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastyczno-czytelniczym na ilustrację ballady czytanej poprzednio czyli „O uprzejmym rycerzu”. W konkursie wzięło udział 14 prac i wszystkie były naprawdę piękne. Jednak jak w każdym konkursie trzeba w końcu wybrać tych najlepszych i oto jego wyniki:

I MIEJSCE:

Mikołaj Kurek, kl. II

Barbara Druzgała, kl. II

Paulina Tyrańska, kl. I

WYRÓŻNIENIA:

Aleksandra Tuleja, kl. II

Sabina Pędzik, kl. II

Kamila Pędzik, kl. I

Sebastian Kania, kl. I

Oliwia Satołla, kl. III

POZOSTAŁE PIĘKNE PRACE:

Jagoda Szewczyk, kl. I

Hubert Plewa, kl. III

Patryk Lenart, kl. III

Daniel Lisowski, kl. II

Sonia Figura, kl. III

Szymon Kania, kl. III

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

tekst B.Pach, fot. J.Bajer