KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

W naszej szkole tradycyjnie jak co roku w grudniu przed świętami Bożego Narodzenia odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy, w tym roku zorganizowany przez zespół wychowawców, opiekunów samorządu szkolnego  oraz uczniów klas 7 i 8.  Upłynął on w miłej przedświątecznej atmosferze. Cieszył się dużym powodzeniem. Dzięki zaangażowaniu rodziców i uczniów na przygotowanych stołach pojawiły się ręcznie robione świąteczne stroiki, ozdoby choinkowe i prezenty pod choinkę. Najlepiej sprzedawały się oczywiście pyszne pachnące cynamonem i imbirem pierniczki i ciasteczka. Uczniowie chętnie pomagali w sprzedaży zachowując zasady reżimu sanitarnego. Cały dochód ze sprzedaży został przeznaczony na zakup pomocy dydaktycznych do klas. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które włączyły się do akcji i ją wsparły.

Organizatorzy kiermaszu: Samorząd Szkolny wraz z Opiekunami