Sprawozdanie z Kiermaszu Walentynkowego

14 lutego po raz kolejny został zorganizowany Kiermasz Walentynkowy. Jego organizatorami w tym roku wyjątkowo była klasa 4 z pomocą nauczycieli- opiekunów SU.  Walentynki mają swoją historię i przywileje, a jednym z nich jest obdarowywanie najbliższych słodkimi prezentami. W tym roku nie zabrakło maskotek, które cieszyły się największym powodzeniem oraz walentynkowych słodyczy, ciasteczek oraz czerwonych balonów. Wszystkie przygotowane prezenty rozeszły się w mgnieniu oka, mimo że tylko część uczniów mogła skorzystać z zakupu (większość uczniów jest na zdalnym nauczaniu). Po dwóch pandemicznych latach , w których nasze spotkania były nieco ograniczone, kiermasz okazał się strzałem w dziesiątkę. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy odwiedzili stoisko kiermaszu. Dochód ze sprzedaży zasili konto Samorządu Szkolnego.

Opiekunowie Samorządu Szkolnego