21 marca – „Dzień bez plecaka”

21 marca to pierwszy dzień wiosny. Uczniowie naszej szkoły uczcili ten dzień w bardzo nietypowy sposób. Z inicjatywy dziewczyn z klasy 8 przeprowadzono akcję „Dzień bez plecaka”. Tego dnia należało zmienić tradycyjny plecak na inne „nosidła”. Okazało się, że doskonale sprawdza się w tej roli wózek, sanki, odkurzacz, szuflada, lodówka, czy skrzynka na narzędzia. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością. Oczywiście przyjście do szkoły bez plecaka nie zwalniało z zabrania wszystkich potrzebnych tego dnia  rzeczy. Jak widać na zdjęciach, pomysłów było sporo i niektórym trochę ciężko było się poruszać po szkole z niestandardowym pojemnikiem na przybory i książki. Najlepsze zamienniki plecaka zostały nagrodzone. Zapraszamy na fotorelację.

Opiekunowie Samorządu Szkolnego