KIERMASZ WIELKANOCNY

07 kwietnia Samorząd Szkolny zorganizował kiermasz ozdob wielkanocnych połączony ze sprzedażą ciast i babeczek przygotowanych przez rodziców oraz niektórych uczniów. W tym dniu mogliśmy poczuć zbliżające się wielkimi krokami święta Wielkiej Nocy. Było świątecznie i wiosennie. W trakcie wielkanocnego kiermaszu można było zaopatrzyć się w świąteczne stroiki, wielkanocne ozdoby tj. zajączki, jajeczka, wiosenne kwiaty. Były także słodkie galaretki, musy owocowe oraz babeczki i ciasteczka ozdobione świątecznymi rysunkami, także upieczone przez uczniów. Kiermasz cieszył się dużym powodzeniem, do godziny 11:00 wszystko zostało wykupione.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie się w naszą akcję:  Rodzicom, za wykonanie ozdób, przygotowanie słodkiego poczęstunku oraz wszystkim tym, którzy odwiedzili nasz kiermasz.

Dzięki Waszej hojności udało nam się zebrać sporą kwotę, którą przeznaczamy na potrzeby szkoły oraz Samorządu Szkolnego.

Opiekunowie Samorządu Szkolnego