PIKNIK – PODZIĘKOWANIA

Wdzięczność trudno jest ubrać w słowa……… wtedy proste

– „dziękuję” – zawiera wszystko co chcemy wyrazić !..

Pragnę z ogromną przyjemnością przekazać, że podczas Pikniku Rodzinnego, który odbył się 05.06.2022 r. zebrano na potrzeby Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gruszowie kwotę 16 600 zł !!!

W imieniu całej Społeczności Szkolnej składam serdeczne podziękowania wszystkim Sponsorom, Darczyńcom i Przyjaciołom Szkoły, dzięki którym uzbieraliśmy tak wysoką kwotę.

• Dziękuję Rodzicom, którzy byli Sponsorami.
  • Dziękuję Rodzicom, którzy przygotowali pyszne wypieki.
  • Rodzicom, którzy przygotowali namioty, byli sponsorami jazdy quadami, meleksem, jazdy konnej,
  • Rodzicom obsługującym stoiska – z grillem, ciastem, napojami, lodami, z watą cukrową, z popcornem, z zapiekankami, z goframi, z warkoczykami.
  • Dziękuję Strażakom OSP – Gruszów za pomoc w organizacji i obsłudze pikniku, za przejażdżki meleksem, za pokazy samochodów strażackich
  • Dziękuję Kołu Gospodyń Wiejskich – Gruszów za udostępnienie namiotu.
  • Dziękuję wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy zajęli się przygotowaniem imprezy – pozyskaniem sponsorów i darczyńców, przygotowaniem występów, dekoracji, przygotowaniem i obsługą stoisk – w szczególności „loterii fantowej”, tatuaży, balonowych zwierzątek, kolorowych bransoletek, klocków dla najmłodszych, animatorów, „Księgi Pamiątkowej”
  • Dziękuję Panu Mariuszowi za tak wspaniałe poprowadzenie Imprezy.
  • Dziękuję Uczniom, którzy pomagali w przygotowaniach i obsłudze Pikniku
  • Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wspaniałego wydarzenia .

TO DZIĘKI WAM NASZA SZKOŁA ZMIENIA SIĘ I PIĘKNIEJE Z KAŻDYM DNIEM.

Z poważaniem Agata Zając –

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gruszowie