ROK SZKOLNY 2018/2019

ROK SZKOLNY 2017/2018

E… – UCZĘ SIĘ! – KOŁO E-LEARNINGOWE – KL. IIG – mgr B.Pach

Uczniowie klasy IIG mają w tym roku szkolnym okazję aby w czasie wolnym od zajęć lekcyjnych utrwalić i poszerzyć swoją wiedzę z różnych przedmiotów egzaminacyjnych w ramach koła e-learningowego  w bibliotece. W czasie zajęć będziemy korzystać z bezpłatnej platform e-learningowych  mCourser, Gimplus oraz Matlandia oferujących szeroki wybór zarówno odpłatnych, jak i całkowicie darmowych, materiałów edukacyjnych z różnych dziedzin nauki.

Uczniowie dowiedzą się i sprawdzą w praktyce jak samodzielnie, korzystając z  platform e-learningowych, mogą poszerzać i utrwalać swoją wiedzę oraz nadrabiać ewentualne zaległości bez pomocy nauczyciela. Jedna godzina w trakcie trwania każdego semestru poświęcona zostanie na prezentację materiałów dostępnych w ramach Otwartych Zasobów Edukacyjnych oraz ich przetestowanie przez uczniów.

Na zakończenie uczniowie spróbują samodzielnie wyszukać nowe, użyteczne dla własnych celów, internetowe zasoby edukacyjne.

KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO – klasa III G – mgr E.Pawełczyk

W naszej szkole działa koło języka angielskiego, w którym biorą udział uczniowie klasy III gim. Spotykamy się w każdy czwartek o 7.30 w sali nr 26 po to by ćwiczyć i doskonalić sprawności, które będą sprawdzane na egzaminie z języka angielskiego już w kwietniu.

20171109_074940_resized