KLASY I – III

ROK SZKOLNY 2018/2019

ROK SZKOLNY 2017/2018

KOŁO SZACHOWE – kl. I – mgr J.Bajer

fot. J.Bajer
PIERWSZAKI Z ZAPAŁEM POZNAJĄ TAJNIKI KRÓLEWSKIEJ GRY NA ZAJĘCIACH KÓŁKA SZACHOWEGO

 

KOŁO SZACHOWE – KL. II – mgr M. JASEK-WIATREK

W tym roku szkolnym, podobnie jak w poprzednich latach w ramach zajęć pozalekcyjnych,  prowadzone jest przez panią Małgorzatę Jasek – Wiatrek koło szachowe dla uczniów szkoły podstawowej. Na zajęcia uczęszczają uczniowie klas II, IV i V. Na zajęciach poznajemy tajniki gry królewskiej i rozwijamy posiadane już umiejętności gry w szachy.

KOŁO SZACHOWE – KL.III – mgr M. JASEK-WIATREK

Klasa III już drugi rok z rzędu uczestniczy w projekcie polskiego Związku Szachowego EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE. Więcej o założeniach projektu można przeczytać na STRONIE PROJEKTU a o jego realizacji w naszej szkole TU.