KONKURS SZOPEK

dnia
Boże Narodzenie dopiero za kilka tygodni, ale my już teraz poczuliśmy prawdziwie świąteczny nastrój, a to za sprawą wspaniałych szopek przyniesionych do szkoły. 28.11.2022r został rozstrzygnięty Szkolny Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Do konkursu zgłoszono 9 prac, wszystkie bardzo pomysłowe i starannie wykonane. Uzgodnione przez komisję wyniki szkolnego etapu przedstawiają się następująco:
I miejsce (ex aequo): Szymon i Sebastian Kania oraz grupa przedszkolna „Misie”;
II miejsce (ex aequo): Jagoda i Magdalena Szewczyk oraz Sabina Pędzik i Maja Kozioł;
III miejsce: Karina Kurek.
Wyróżnienia otrzymują:
Mikołaj Kurek, Kamila Pędzik, Igor Plewa i Karol Magdziarz.
Miło nam poinformować, że wszystkie szopki zgłoszone do szkolnej rywalizacji, przeszły pomyślnie przez etap gminny i trafiły do głównego etapu XXI Konkursu Szopek Tradycyjnych i Krakowskich w Sieprawiu.
Mocno kibicujemy naszym twórcom i życzymy powodzenia w finale konkursu!
tekst i fot. T.Patela